Więcej
  Komentarze
  A czy Szanowni politycy zauważyli bezsens utrzymywania tego tworu?? Bez zasobów finansowych, bez zaplecza gospodarczego, z absurdalnymi wydatkami (Babimost!!). Dwa skłócone miasta (przez "polityków") z przerośniętymi ambicjami. Każdy ma rację, czyli nikt jej nie ma. Ja od początku proponowałem samorozwiązanie.
  @mkblat Nie prościej się wyprowadzić niż rozwiązywać całe województwo ? Proponuję do Piły, Leszna, Konina lub któregoś z innych miast, które w 1999 r. utraciły status miasta wojewódzkiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @alt.er.ego boli krytyka ? "c zy wyprowadzic sie" rozwiazuje problem ? Gorzow straszy politykami, infrastruktura, bezmyslnoscia, brakiem troski o mieszkancow, inwestycjami typu "przemyslowka", zaniedbaniami m.in. typu szpital (stary), szkola muzyczna, brudem i grafitti- i nie jest "w sam raz" ani "przystania".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lebonheur @alt.er.ego A czy zauważyliście że staram się obdzielić obydwie strony po równo? Problemem nie są zwykli ludzie, to nie mieszkańcy tylko pazerni na wszystko decydenci .. Na pieniądze, na władzę, na wejściówkę do teatru lub filharmonii, na...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0