W sobotę, 6 maja, od godz. 15 do 18 będzie tu czas na zabawy i atrakcje, animacje przygotowane przez instytucje mieszczące się przy ul. Teatralnej w Gorzowie. Zapraszamy na coroczne Święto Ulicy Teatralnej.
Prezydent miasta Jacek Wójcicki przedstawił szczegóły planowanych na lato wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. W programie kolejnej edycji cyklu Dobry Wieczór Gorzów i podczas urodzin miasta odbędzie się 85 koncertów i imprez, wystąpi 400 artystów, na...
Nowy projekt w gorzowskim teatrze i plany na magiczny Dzień Dziecka. 20 lutego zostanie zainaugurowany nowy projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży, realizowany we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Zielonej Górze. W planach...
Spektakl możemy obejrzeć w piątek o godz. 17 oraz w sobotę o godz. 16. "Papusza znaczy lalka" była pierwszą premierą Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie podczas trwającego sezonu artystycznego. Kto jeszcze nie widział tego spektaklu, ma szansę w...
Ruszył nabór wniosków o stypendium miasta Gorzowa dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury lub opieką nad zabytkami.
Teatr im. Juliusza Osterwy ma dla widzów, również tych starszych, wyjątkową bajkę. Na scenie pojawi się "Piękna i Bestia".
Finałowy koncert pn. "Ślad ocalony" w piątek w Filharmonii Gorzowskiej. Wystąpi orkiestra filharmoników pod dyrekcją Marty Kluczyńskiej, znakomitej, znanej w Polsce i poza nią dyrygentki oraz kierowniczki muzycznej Polskiego Baletu Narodowego.
Trwa 9. Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. Zobacz, co w repertuarze na ten weekend.
Teatr im. J. Osterwy przypomina słynny spektakl "Trzy razy Piaf" w reż. Artura Barcisia w nieco zmienionej obsadzie. Tym razem na scenie zobaczymy Karolinę Miłkowską-Prorok, Justynę Jeleń i Annę Łaniewską.
Tegoroczna edycja potrwa w dniach 7-20 października. W programie oprócz koncertów spektakl Polskiego Teatru Tańca oraz projekcja filmu Jerzego Zarzyckiego "Miasto nieujarzmione" z 1949 r.
W czwartek i piątek w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie "Balladyna". - To spektakl jednocześnie współczesny, lecz mimo to zachowujący w sobie charakterystyczną dla pierwowzoru ludyczność - mówi Paweł Paszta, reżyser.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.