Dzisiaj mikołajki i kolejny dzień atrakcji w ramach kampanii "Gorzów blisko świąt".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wtorek, 6 grudnia o godz. 10.38 z zajezdni MZK przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie wyjedzie specjalny mikołajkowy tramwaj, przygotowany wspólnie przez Gorzowski Rynek Hurtowy, Zespół Szkół Gastronomicznych i MZK. Pasażerowie tramwaju będą mogli liczyć na kubek zimowej herbaty i słodkie przekąski przygotowane przez uczniów „Gastronomika". Przejazd tramwajem będzie bezpłatny.

Tramwaj będzie kursował na trasie linii nr 2 w relacji Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce. A w jakich godzinach?

  • Odjazdy z przystanku Wieprzyce: 10.48, 11.56, 13.11.
  • Odjazdy z przystanku Piaski: 11.21, 12.29, 13.44.

Zapraszamy do wspólnego przejazdu.

O godz. 12 na Starym Rynku gorzowskie przedszkolaki ozdobią miejską choinkę.

Do przygotowania ozdób w tym roku dzieci używały materiałów eko, odpornych na warunki atmosferyczne, czyli suszonych owoców, patyczków po lodach, sznureczków jutowych itp.

Małym gorzowianom pomocy w ubieraniu ponadośmiometrowej choinki pomocy udzielą strażacy ochotnicy, którzy przyjadą wozem strażackim z drabiną. 

Po południu na mikołajkowe zabawy zaprasza „Słowianka". Na lodowisku moc atrakcji. Na najmłodszych uczestników czekają niesamowite konkursy i spotkanie z Mikołajem. Start o godz. 16.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej