W piątek, 18 listopada o godz. 10 Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka zaprasza na pierwsze w sezonie 2022/23 ślizgi na zadaszonym lodowisku. Uwaga, od tego roku bilety będą ważne nieco dłużej - 70 minut.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowska CS-R Słowianka zaprasza na zadaszone lodowisko o wymiarach 24 m x 48 m w parku Słowiańskim, funkcjonujące od listopada do marca. Klienci mogą się ślizgać na własnych łyżwach, bądź skorzystać z bogatej wypożyczalni sprzętu, w którą wyposażony jest obiekt.

Pierwsze ślizgi w nowym sezonie zaczną się w piątek, 18 listopada o godz. 10. Po południu, w dniu otwarcia, planowana jest dyskoteka na lodzie.

Do tego czasu zostanie wylanych ok. 40 tys. litrów wody w ponad 20 warstwach. Prace ruszyły, gdy tylko na dworze zrobiło się chłodniej.

Przez najbliższe miesiące gorzowskie lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz w piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10-21.

Rolba, czyli maszyna czyszcząca i poprawiająca taflę lodu, będzie pracować od poniedziałku do czwartku w godz. 15-15.30 oraz 18-18.30. W piątek, sobotę, niedzielę i święta rolba pojawi się na lodzie trzy razy - w godz. 12-12.30, 15-15.30 oraz 18-18.30.

- Zapraszamy wszystkich chętnych na lodowisko, po nowe bilety, które zostały wydłużone z 60 do 70 minut, aby każdy mógł spokojnie przygotować się do aktywnego spędzenia czasu na łyżwach - mówiła Renata Wieczorek z działu marketingu gorzowskiej Słowianki.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej