Będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z żużlowcami Stali, zdobycia autografów. Prosto z Torunia, z ostatniego turnieju cyklu Grand Prix pojawi się w Gorzowie już trzykrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Faza play-off w PGE Ekstralidze w wykonaniu żużlowców Stali Gorzów była godna kamery filmowej. Stawiało na nich niewielu, a oni wyeliminowali Toruń i Częstochowę. Na 75-lecie klubu byli bardzo blisko zdobycia dziesiątego w historii złotego medalu. Na samym finiszu żółto-niebieskich zdystansował jednak Motor Lublin.

Wicemistrzostwo Polski to też jednak sukces, który nasi zawodnicy chcieliby jeszcze przez chwilę poświętować razem ze swoimi kibicami.

Zapraszają na spotkanie ze srebrną drużyną na stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, w niedzielę, 2 października o godz. 17.

Klub zapowiada atrakcje, które będą towarzyszyć temu wydarzeniu: możliwość zrobienia sobie zdjęcia z zawodnikami, zdobycia autografów, a także zobaczenia, jak wygląda gorzowski park maszyn w dniu meczu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej