Ekipa Stali Gorzów zaprasza na towarzyską grę z Pogonią Szczecin w czwartek, 25 sierpnia o godz. 17.45.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowianie w miniony weekend sparowali z pierwszoligowym Zewem w Świebodzinie i zwyciężyli 42:30.

- Stal zbliża się już do rozgrywek ligowych, my wyszliśmy z nimi na boisko zaledwie po trzech treningach, a więc końcowy wynik zupełnie nie dziwi - przyznał Arkadiusz Bosy, który łączy ostatniego i najbliższego rywala żółto-niebieskich.

Bosy, który zaczynał seniorską karierę w Gorzowie, wiele poprzednich lat spędził w PGNiG Superlidze, właśnie w Pogoni Szczecin. Tego lata, na koniec kariery, zdecydował się na powrót do domu i grę w Świebodzinie. Zew będzie mocno wspierał nie tylko sportowo, ale również jako członek zarządu.

Wróćmy jednak na nasze podwórko, do przygotowujących się do występów w Lidze Centralnej stalowców.

W czwartek, 25 sierpnia o godz. 17.45 nasza drużyna zaprasza na mecz z Pogonią i prezentację zespołu na sezon 2022/23. Klub zapowiada dodatkowe atrakcje dla kibiców.

Rozgrywki Ligi Centralnej ruszą 17 września. Na początek Stal Gorzów zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław. Tydzień później zmierzymy się z Nielbą w Wągrowcu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej