Prace w rejonie skrzyżowania ulic Wybickiego, Chrobrego i Jagiełły zbliżają się do końca. Praktycznie zostały do wykonania drobne wykończenia brukarskie przy przejściach dla pieszych, wzdłuż ciągów pieszych, a także w rejonie parku kieszonkowego, którego powstanie będzie zwieńczeniem inwestycji tuż obok skrzyżowania.

Przebudowę 1,5-kilometrowego odcinka drogi wraz z torowiskiem i ciągiem pieszym na ulicach Chrobrego i Mieszka I w centrum Gorzowa, na odcinku od ul. Pocztowej do ul. Roosevelta, realizuje konsorcjum firm ZUE i FDO. To ostatni meldunek obrazujący przebieg inwestycji przed jej oficjalnym odbiorem i oddaniem do użytkowania, które zaplanowane jest na połowę lipca.

Prace w rejonie skrzyżowania ulic Wybickiego, Chrobrego i Jagiełły zbliżają się do końca. Praktycznie zostały do wykonania drobne wykończenia brukarskie przy przejściach dla pieszych, wzdłuż ciągów pieszych, a także w rejonie parku kieszonkowego, który będzie zwieńczeniem inwestycji tuż obok skrzyżowania (vis-à-vis dawnego kina Słońce).

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej