Trwa licytacja miejsc w składzie drużyny Przyjaciół Stilonu Gorzów, która 2 lipca zagra z Reprezentacją Artystów Polskich. Imponujące efekty daje zbiórka krwi z okazji jubileuszu gorzowskiego klubu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W sobotę, 2 lipca na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie zostanie rozegrany mecz Przyjaciele Stilonu kontra Reprezentacja Polski Artystów, z okazji obchodów 75-lecia naszego klubu, który jednocześnie będzie świętował powrót w szeregi trzecioligowców.

Klub przygotował dla kibiców możliwość występu w drużynie Przyjaciół Stilonu. Na fanów czekają trzy miejsca po 45 minut w niebiesko-białych barwach. Na razie chętni dają nawet po 700 zł, aby zagrać w tym wyjątkowym pojedynku. Można licytować na profilu facebookowym Stilonu Gorzów do niedzieli, 22 maja do godz. 19.47

Cały czas trwa akcja „75 litrów krwi na 75-lecie ZKS Stilon", choć hasło tej świetnej inicjatywy jest już mocno nieaktualne, bo do tej pory zebrano aż 110 litrów krwi! Do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział terenowy w Gorzowie przy ul. Dekerta 1, zgłosiło się już 246 osób.

Chętni nadal mogą oddawać krew, koniecznie podając hasło „Stilon". W ten sposób pomogą innym, a sami otrzymają 40 proc. zniżki na wejściówkę na lipcowy, specjalny pojedynek jubileuszowy.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej