Decyzją Rady Gminy stadion w Wawrowie będzie miał dwóch patronów: Bogusława Nowaka, legendę polskiego żużla, trenera i wychowawcę wielu znakomitych zawodników, oraz Janusza Woźnego, przedsiębiorcę, społecznika i budowniczego stadionu do miniżużla w Wawrowie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W ramach obchodów 25-lecia sportu żużlowego w podgorzowskim Wawrowie zaplanowana jest także msza święta odpustowa (1 maja to święto św. Józefa Rzemieślnika – patrona miejscowej parafii), występy artystyczne (m.in. Santoccy Grodzianie, laureaci gminnych konkursów wokalnych oraz Jarosław Pikuła, który zaprezentuje polskie i światowe szlagiery muzyki rozrywkowej) i pokazy sportu żużlowego.

Swoją obecność zapowiedzieli zawodnicy Klubu Sportowego Stal Gorzów, w którym swoje kariery sportowe kontynuuje wielu zawodników Just Fun GUKS Speedway Wawrów.

Od godz. 17 scenę opanują DJ-ka Marta i FenoMen, stwarzając okazję do wspólnej zabawy przy muzyce.

Coś dla siebie znajdą też najmłodsi. Dla nich zostaną przygotowane zamki dmuchane i stoiska dla dzieci. Dla dorosłych punkty gastronomiczne i handlowe. Na wszystkich będzie czekać darmowa grochówka.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej