Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Specjalna firma recyklingowa będzie czekać na parkingu przy ul. Targowej 7, od godz. 7.30 do 11. Odbierze wszystkie zebrane tekstylia, a dochód z każdego kilograma zostanie wpłacony na konto Adasia Kosa.

Dwulatek z Gorzowa choruje na bardzo rzadką chorobę - zespół Crouzona. Chłopiec musi przejść kolejną operację twarzoczaszki, a później kosztowną rehabilitację. W przeciwnym razie grozi mu upośledzenie, utrata wzroku i słuchu, a nawet śmierć.

W piątek, 17 września na gorzowskim ryneczku przy Jerzego, do oznakowanego białego busa citroen berlingo, można przynieść wszelkiego rodzaju używaną odzież i tekstylia, kołdry, koce, pluszaki, zasłony, firany, buty powiązane w pary, zapakowane do osobnych woreczków oraz wszystko to, co zalega w szafach i nadaje się jeszcze do użytku. Wszystkie artykuły muszą być suche, zapakowane do trzech czwartych worka, dobrze zawiązane.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.