Nie o 16, a o godz. 19 rozpoczną się dzisiejsze koncerty na Starym Rynku w Gorzowie, w ramach "Dobry Wieczór Gorzów 2021".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Gorzowie od kilku dni utrzymują się bardzo wysokie temperatury. W tej chwili mamy prawdziwy ukrop – 34 stopnie Celsjusza, a przed nami kolejna, tropikalna noc, bo przewidywana, minimalna temperatura to aż 22 stopnie Celsjusza w poniedziałek nad ranem.

Organizatorzy cyklu koncertów w ramach „Dobry Wieczór Gorzów" zdecydowali, że niedzielne wydarzenia rozpoczną się później, niż wcześniej planowano. Nie o 16, a o godz. 19.

Repertuar bez zmian:

Godz. 19 – Beniamin i Niedźwiedź

Beniamin i Niedźwiedź to nowy gorzowski duet muzyczny, Bartosza Niedźwiedzia Matuszewskiego i Beniamina Skarżyńskiego. Wraz z nimi wystąpią: Gosia „Siara" Witkowska (głos), Anna Bukartyk (głos) oraz Mateusz Kwiatkowski (bas i realizacja dźwięku). Zespół wykona własne piosenki z płyty pt. „Księga burzy", nad którą pracuje od pewnego czasu, oraz interpretacje muzyczne wierszy Kazimierza Furmana.

Godz. 20 – Krzysztof Ścierański Band

Wystąpi Krzysztof Ścierański ze swoim zespołem, a na jego koncert zaprasza Jazz Club Pod Filarami. – To muzyk ceniony i lubiany, który na pewno ubarwi wszystkim ten wieczór. Takie otwarte koncerty sprawdziły się już rok temu, dlatego jestem pewien, że identycznie będzie i tym razem – powiedział szef klubu Bogusław Dziekański.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej