Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pod koniec maja Filharmonia Gorzowska zorganizowała cykl koncertów na gorzowskich osiedlach. Był to element obchodów 10-lecia instytucji. W sumie w mieście odbyło się osiem minikoncertów.

Jedno z miejsc – park Kopernika – wskazali sami gorzowianie w facebookowym plebiscycie zorganizowanym przez Filharmonię Gorzowską.

Niestety ten ostatni występ został przerwany przez nagłe i intensywne opady deszczu. Pozostał spory niedosyt zarówno po stronie muzyków, jak i publiczności, dlatego muzycy postanowili wrócić do parku Kopernika i ponownie przy fontannie zagrać dla mieszkańców Gorzowa.

Zespół FolkFoR wystąpi w czwartkowy wieczór, 10 czerwca o godz. 18. Tym razem koncert przewidziano tylko w parku Kopernika. Muzycy zagrają taneczne melodie z różnych stron świata.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.