Po podziale punktów drużyna Stilonu obsunęła się na czwartą pozycję w lubuskiej IV lidze, bo swój mecz wygrał Dąb Sława Przybyszów. Do końca sezonu gorzowianom pozostało jeszcze pięć spotkań.

Tym razem nie było szybkiego gola gospodarzy, tylko bramka z karnego dla rywali na koniec pierwszej połowy. Stilon po przerwie gonił i dogonił. Również z karnego wyrównał Sebastian Surmaj. Nic więcej tu jednak nasi piłkarze nie wyszarpali. Co jakiś czas zdarzają im się takie niespodziewane wpadki z niżej notowanymi rywalami, przez co liczą się jedynie w walce o podium, a nie o czołowe miejsce w lidze.

W środę 9 czerwca o godz. 18 stilonowcy zagrają z Arką w Nowej Soli.

STILON PROSUPPORT GORZÓW – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1:1 (0:1)

BRAMKI:
Surmaj (58. z karnego) – Bimek (45. z karnego).

STILON: Bukowski – Ograbek, Nidecki, Łaźniowski (82. Żak) – Kaniewski, Świerczyński, F. Wiśniewski, Kalinowski (53. Dziduch) – Surmaj, Maliszewski (76. G. Wiśniewski), Yoshida (70. Snowyda).

WYNIKI 35. KOLEJKI

STILON PROSUPPORT GORZÓW – ZAP Syrena Zbąszynek 1:1, Lechia II Zielona Góra – Czarni Browar Witnica 2:2, Meprozet Stare Kurowo – Ilanka Rzepin 0:0, Korona Kożuchów – Odra Nietków 4:2, Czarni Żagań – Piast Iłowa 2:1, Pogoń Skwierzyna – Pogoń Świebodzin 0:4, Carina Gubin – Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1, Dąb Sława Przybyszów – Arka Nowa Sól 5:1.

• 1. Carina Gubin 31 72 86:28
  • 2. Ilanka Rzepin 31 68 95:38
  • 3. Dąb Sława Przybyszów 31 59 83:53
  • 4. STILON PROSUPPORT GORZÓW 31 57 59:23
  • 5. Polonia Słubice 31 55 56:40
  • 6. Spójnia Ośno Lubuskie 31 54 55:36
  • 7. Czarni Browar Witnica 31 52 50:49
  • 8. Odra Nietków 31 51 67:48