Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka wznawia w piątek, 28 maja działalność w pełnym zakresie i zaprasza codziennie w godz. 6-21.45.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przebywając na obiektach Słowianki cały czas trzeba się stosować do obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Maseczka zasłaniająca usta i nos, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego są obowiązkowe. Pracownicy Słowianki apelują, aby wszyscy korzystający z basenów i saun zwracali uwagę na komunikaty głosowe oraz graficzne.

Jednorazowo z gorzowskiego kompleksu, zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, będzie mogło korzystać 200 osób.

Osoby niepełnosprawne posiadające Kartę Wstępu oraz Weteranów mogą korzystać z bezpłatnego pobytu na basenach Słowianki w każdą niedzielę w godz. 10-21.45 oraz w soboty w godz. 6-14.

Karty Wstępu osób, których termin orzeczenia o niepełnosprawności upłynął po 8 marca 2020 r., w czasie trwania pandemii oraz w okresie 60 dni od dnia ogłoszenia jej zakończenia, automatycznie traktowane są jako ważne.

Od najbliższego poniedziałku, 30 maja Słowianka wznawia zajęcia Aqua Aerobiku i Aqua Stepu.

Wszystkie grupy nauki i doskonalenia pływania oraz grupy zajęć w ramach Rodzica z Maluchem w Wodzie, które zostały przerwane w październiku 2020 r., kontynuują zajęcia wg dotychczasowego trybu.

Pobyt grup zorganizowanych jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub e-mailowym oraz wysłaniu poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie www.slowianka.pl w zakładce „Formularze".

Klienci, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania w związku z kontynuacją zajęć, powinni kontaktować się z punktem informacyjnym pod nr. 95 7338 501 lub 95 7338 508.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej