Miasto w ramach Narodowego Programu Szczepień otworzyło w Gorzowie dwa punkty szczepień powszechnych. Teraz, aby ułatwić zapisy na szczepienia, otwiera w miejscach, gdzie spodziewa się wielu gorzowian, cztery bezpośrednie punkty rejestracji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W najbliższą sobotę i niedzielę, 22 i 23 maja, w godz. 9-15 jeden punkt bezpośredniej rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 zostanie uruchomiony przy bramie nr 2 cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej (przy hurtowni kwiatów).

Drugi z punktów, także w sobotę i niedzielę, w godz. 13-20 gorzowianie znajdą na pl. Grunwaldzkim, gdzie odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków.

Trzeci punkt bezpośredniej rejestracji na szczepienia będzie otwarty w niedzielę, 23 maja, przed stadionem im. Edwarda Jancarza, podczas meczu żużlowego. Stal podejmie Włókniarz Częstochowa o godz. 16.30.

W nadchodzącym tygodniu, od poniedziałku do piątku (24-28 maja), w godz. 10-16 rejestrować się będzie można na Starym Rynku (plac przy katedrze).

Gorzowskie punkty szczepień powszechnych znajdują się na terenie Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej 175 i na terenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka" przy ul. Słowiańskiej.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej