Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na ryneczku Gorzowskiego Rynku Hurtowego, popularnie nazywanym „Przy Jerzego”, zarządca zmienił lokalizację pchlego targu. Teraz mieści się na parkingu, między bramą wjazdową od ul. Woskowej a halą owoców i warzyw. W tym miejscu utwardzono nawierzchnię, specjalnie pod bazar staroci

Pchli targ będzie funkcjonował bez zmian, czyli w dni i w godzinach, gdy czynny jest ryneczek „Przy Jerzego”. Znaleźć tu można m.in. używaną odzież, zabawki, książki, naczynia kuchenne. Znajdzie się coś również dla majsterkowiczów i kolekcjonerów.

Maj 2021 r. Pchli targ na gorzowskim ryneczku przeniesiony w nowe miejsceMaj 2021 r. Pchli targ na gorzowskim ryneczku przeniesiony w nowe miejsce Fot. Archiwum Gorzowskiego Rynku Hurtowego

Na terenie przy ul. Targowej 11 w Gorzowie zorganizowane są dwa targowiska miejskie. Hurtowe funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godz. 2-8, a detaliczne w poniedziałki, środy i piątki w godz. 6-13.

CZYTAJ TEŻ: Namawiają gorzowian, aby jedli więcej warzyw i owoców

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.