Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zadaniem pełnomocnika będzie przeprowadzenie wszelkich działań organizacyjnych wynikających z trybu tworzenia nowej jednostki budżetowej miasta Gorzowa.

Pełnomocnictwo dla Magdaleny Łabuzy obowiązuje do czasu powołania dyrektora Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Wcześniej organizowany konkurs na stanowisko dyrektora tej instytucji nie doprowadził do rozstrzygnięcia.

Prezydent miasta powołał pełnomocnika do spraw utworzenia Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie. Została nim Magdalena ŁabuzaPrezydent miasta powołał pełnomocnika do spraw utworzenia Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie. Została nim Magdalena Łabuza Fot. Wydział Promocji i Informacji

Jak przekazała Marta Liberkowska z wydziału promocji i informacji urzędu miasta, Magdalena Łabuza jest absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Szczecińskiego w zakresie zarządzania, w specjalizacji zarządzania przedsiębiorstwem. Nadzorowała realizację najważniejszych projektów edukacyjnych w mieście. W gorzowskim urzędzie miasta pracuje od 2015 r.

CZYTAJ TEŻ: Kluczowe zmiany dla gorzowskich szkół zawodowych. Radni powołali Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu

CZYTAJ TEŻ: Szefowa ZNP: Nie otwierajmy CEZiB-u na raty. Prezydent Gorzowa: Warto od razu skorzystać z gotowych narzędzi

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.