Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej oraz al. 11 Listopada, planuje przystąpić do prac gwarancyjnych, polegających na wymianie asfaltu na 120-metrowym odcinku północnej jezdni ul. Kostrzyńskiej, od przejścia dla pieszych na wysokości cerkwi, w kierunku Wieprzyc.

Na czas prac będzie zamknięty odcinek północnej jezdni al. 11 Listopada - od pl. Słonecznego do cerkwi oraz zawężenie pasa ruchu ul. Kostrzyńskiej.

Ruch w kierunku Wieprzyc przełożony zostanie na jezdnię południową, na której czasowo będziemy jeździć w dwóch kierunkach.

Obowiązywać będzie zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 40 km na godz. Dodatkowo w miejscu zmiany przekroju drogowego, ruch na ul. Kostrzyńskiej odbywał się będzie wahadłowo i sterowany będzie sygnalizacją świetlną.

Wjazd na jezdnię południową, dla kierowców jadących od strony centrum, zostanie zorganizowany na przejeździe przez torowisko za przystankiem „Os. Słoneczne”. Przejazd ten obecnie służy do zawracania dla kierowców jadących od Wieprzyc.

Zamknięty zostanie wyjazd z pl. Słonecznego na al. 11 Listopada. Mieszkańcy ul. Słonecznej i pl. Słonecznego pojadą objazdem do ul. Olimpijskiej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.