Kto da więcej? Licytacja przejażdżki rowerowej z prezydentem Jackiem Wójcickim kończy się w czwartek, 11 lutego, rano. Tak samo jak pamiątkowego obrazu, ofiarowanego miastu przez żużlowego mistrza świata Bartosza Zmarzlika, czy vouchera na darmową jazdę hulajnogą.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Prezydent Wójcicki co roku chętnie włącza się w przygotowania do finału WOŚP oraz wystawia osobisty fant. W poprzednich latach były to m.in. przejażdżka po poligonie samochodem terenowym, śniadanie na dachu budynku dawnej „Przemysłówki” czy wspólne przygotowanie i pieczenie sernika u zwycięzcy licytacji - wyliczała Marta Liberkowska z wydziału promocji miasta.

Na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fantem od prezydenta jest wspólna przejażdżka rowerowa po Gorzowie. Licytacja kończy się w czwartek, 11 lutego, o godz. 8.58.

Link do licytacji: wycieczka rowerowa po Gorzowie z prezydentem

Wśród aukcji są również inne przedmioty przekazane WOŚP przez prezydenta Wójcickiego i miasto. To m.in. obraz od dwukrotnego mistrza świata na żużlu Bartka Zmarzlika, podsumowujący sezon 2020, oraz minikewlar.

Link do licytacji: obraz Bartosza Zmarzlika od prezydenta Gorzowa

Link do licytacji: minikewlar z wizerunkiem Bartosza Zmarzlika

Można również licytować obraz nowoczesnego autobusu MAN. Ten typ pojazdów pojawi się na gorzowskich drogach na przełomie sierpnia i września 2021 r. Miejski Zakład Komunikacji właśnie podpisał umowę na leasing sześciu takich autobusów.

Link do licytacji: obraz autobusu MAN

Może ktoś chciałby znaleźć się na okładce „Gorzowskich Wiadomości Samorządowych”? Na WOŚP cały czas jest licytowana sesja zdjęciowa.

Link do aukcji: sesja okładkowa do „Gorzowskich Wiadomości Samorządowych”

Do zdobycia jest także strój Gorzusia - miejskiej maskotki, która od 2010 r. przebywa na zasłużonej emeryturze, ale co jakiś czas pojawia się w miejskiej przestrzeni i swoją obecnością ubarwia miejskie wydarzenia. Ostatni raz Gorzuś „pracował” w Dzień Dziecka w ubiegłym roku. Strój Gorzusia jest unikatowy, uszyte zostały tylko dwa egzemplarze. Jeden zostanie w urzędzie miasta, a drugi po wylicytowaniu można mieć na własność.

Link do aukcji: strój Gorzusia - miejskiej maskotki

„Hulajnogi Gorzowskie przekazały voucher na cały dzień darmowej jazdy miejską hulajnogą dla dwóch osób oraz zestaw gadżetów.

Link do aukcji: voucher na darmową jazdę hulajnogą

W 2021 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na rzecz zakupu sprzętu na szpitalne oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy dziecięcej medycyny zabiegowej.

CZYTAJ TEŻ: WOŚP 2021. W Gorzowie finał się udał. Ile pieniędzy uzbierano?

CZYTAJ TEŻ: WOŚP 2021. Mróz wolontariuszom niestraszny, Orkiestra pięknie gra także na ulicach Gorzowa [ZDJĘCIA]

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej