Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W związku z pracami drogowymi od najbliższej soboty, 23 stycznia, do odwołania zamknięta dla ruchu drogowego będzie ul. Mieszka I na odcinku od skrzyżowania z ul. Adama Mickiewicza do skrzyżowania z ulicami Kazimierza Wielkiego i Franklina Roosevelta.

Zmianie ulegną trasy linii autobusowych nr T 2, 104, 134, 503, 505. W kierunku pętli: Piaski, Ustronie i Dekerta-Szpital autobusy od przystanku Mickiewicza pojadą objazdem ulicami Kosynierów Gdyńskich, Franklina Roosevelta i na skrzyżowaniu z ulicą Kazimierza Wielkiego wrócą na stałe trasy. Przy ulicy Kazimierza Wielkiego (posesja nr 4) zlokalizowany będzie przystanek tymczasowy dla linii nr T 2, 503, 505.

Na czas trwania objazdu zawieszony zostanie przystanek „Sąd” przy ul. Mieszka I, w kierunku Piasków i Górczyna. Dojazd do sądu cały czas jednak będzie możliwy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.