Również w czasie pandemii koronawirusa pracownicy gorzowskiego urzędu miasta będą roznosić decyzje ustalające wysokość podatku od nieruchomości oraz rolnego w 2021 r. Mają to robić z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od 16 stycznia do 28 lutego pracownicy gorzowskiego urzędu miasta będą roznosić decyzje ustalające wysokość podatku od nieruchomości oraz rolnego w 2021 r.

Kontakt z pracownikami roznoszącymi decyzje będzie ograniczony jedynie do odbioru wydrukowanej informacji. Wszelkie wątpliwości co do treści decyzji będą wyjaśniane telefonicznie (95 7355 503 lub 622) lub mailowo (wpo@um.gorzow.pl).

Z powodu pandemii, kontakt pracowników doręczających decyzje z mieszkańcami będzie przebiegać z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pracownicy będą przestrzegali obowiązujących zasad, takich jak zakrywanie ust i nosa, bezpieczny odstęp, dezynfekcja rąk i długopisów.

Osoby odbierające decyzję proszone są o podpisywanie potwierdzeń odbioru własnymi długopisami.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej