Kto sobie zrobi prezent świąteczny? W Ekstralidze Unihokeja Mężczyzn, przed nami starcie dwóch czołowych drużyn.
Poniżej zaproszenie na mecz „na szczycie”, które wysłali gorzowianie.
„Bitwa o lidera! Naszym przeciwnikiem będzie aktualny lider ekstraligi, zielona maszyna spod Warszawy! UKS Bankówka Zielonka.”
Goście do tej pory wygrali pięć z sześciu meczów. Strzelili aż 55 bramek, mają najlepszy atak w lidze. Do tego wyniku przyczynił się przede wszystkim Michał Sieńko, który przewodzi w punktacji kanadyjskiej ekstraklasy z 20 punktami.
I LO UKS Floorball wystawi najlepszą defensywę. W czterech zwycięskich pojedynkach nasi unihokeiści stracili zaledwie 12 goli.
W czwartkowy wieczór, w hali przy Puszkina, spotkaliśmy gorzowian i ich opiekunów w czasie ostatnich przygotowań. Czuliśmy, że za chwilę, właśnie na tym boisku, dojdzie do ważnego wydarzenia. - Szykujemy się na wielki mecz unihokeja, dla obu drużyn z pewnością test aktualnej jakości. Nie będzie łatwo, ale oczywiście, że marzy nam się sukces, zwycięstwo z Bankówką - powiedział Paweł Wiśniewski z Młodzieżowego Klubu Sportowego Puszkin.
AKTUALNA TABELA EKSTRALIGI UNIHOKEJA MĘŻCZYZN:
Po fazie zasadniczej cztery najlepsze zespoły zagrają w play-off o mistrzostwo Polski. Drużyny z miejsc 5.-6. zakończą sezon. Ekipa z siódmego miejsca zagra baraż z drugą drużyną z pierwszej ligi, a ósmy zespół spadnie do pierwszej ligi.
Materiał promocyjny partnera
Materiał promocyjny partnera
Materiał promocyjny partnera