Zaplanowany na 28 listopada odbędzie się, choć gości festiwalowych obejrzeć będzie można online na Facebooku i You Tube. A kto będzie gościł w sieci "u Herberta"?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Oto program festiwalu, który został dofinansowany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego z Funduszu Promocji Kultury:

godz. 12 "Kołysanki i rozbudzanki" - koncert piosenek dla dzieci w wykonaniu Sambora Dudzińskiego, aktora teatralnego, wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty.

godz. 14 "Śpiewowice" - muzyczny spektakl dla najmłodszych w wykonaniu Ewy Konstancji Bułhak, aktorki Teatru Narodowego, a także filmowej i telewizyjnej, wokalistki, interpretatorki piosenek. Znana jest m.in. z roli Barbary Nocul w serialu „Ojciec Mateusz”.

godz. 15 "Kolorowy szary PRL" - spotkanie autorskie Agaty Tuszyńskiej i Mariusza Urbanka, autorów książek o Leopoldzie Tyrmandzie. Moderatorem spotkania będzie Michał Ogórek, znany dziennikarz, felietonista i satyryk. Warto wspomnieć, że w holu biblioteki jest w listopadzie i grudniu wystawa Jazz Tyrmanda.

godz. 17 "Zapomnienie" program poetycko-muzyczny z poezją Leśmiana w wykonaniu Dominiki Ostałowskiej i z akompaniamentem Igora Przebindowskiego.

godz. 18 "Mama zawsze wraca" – to ponowne spotkanie autorskie z Agatą Tuszyńską, które poprowadzi Michał Ogórek.

godz. 19 "Czytanie Tyrmanda" to fragmenty słynnego „Dziennika 1954” w wykonaniu Zbigniewa Zamachowskiego, aktora Teatru Narodowego.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem