Zespół Stilonu tym razem znakomicie wywiązał się z roli faworyta, a worek z bramkami rozwiązał się w 35. min. Lewą stroną przyspieszył Filip Łaźniowski, dograł piłkę w pole karne do Sebastiana Surmaja, a ten podciągnął jeszcze kilka metrów i nie zmarnował okazji. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył wynik Kamil Ograbek. To była skuteczna dobitka po tym, jak wcześniejszy, piękny, choć minimalnie niecelny strzał Filipa Wiśniewskiego, wylądował na poprzeczce bramki Tęczy.

W drugiej połowie oglądaliśmy bramki Wojciecha Kurlapskiego, wyprowadzonego na czystą pozycję po ładnej, zespołowej akcji, a także śliczne uderzenie zza pola karnego kapitana Łukasza Maliszewskiego. Wreszcie swoje pięć minut miał wprowadzony na boisko Krystian Koszuta, który w krótkim odstępie dołożył piątego i szóstego gola dla Stilonu.

W sobotę, 31 października do Gorzowa przyjeżdża aktualny lider rozgrywek - Carina Gubin.

TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE - STILON PROSUPPORT GORZÓW 0:6 (0:2)

BRAMKI: Surmaj (35.), Ograbek (45.), Kurlapski (49.), Maliszewski (51.), Koszuta dwie (73., 80.)

STILON: Łodej - Ograbek, Nidecki, Kaniewski - Taranenko, Świerczyński, F. Wiśniewski, Łaźniowski (72. min Koszuta) - Surmaj (79. min Sawiak), Kurlapski (68. min G. Wiśniewski), Maliszewski (75. min Kalinowski).

WYNIKI Z 14. KOLEJKI:

Tęcza Krosno Odrzańskie - STILON PROSUPPORT GORZÓW 0:6, Czarni Browar Witnica - Czarni Żagań 3:0, Arka Nowa Sól - Lechia II Zielona Góra 2:4, Odra Nietków - Meprozet Stare Kurowo 3:0, Piast Iłowa - Stal Sulęcin 4:1, Polonia Słubice - Pogoń Świebodzin 2:1, Spójnia Ośno Lubuskie - Pogoń Skwierzyna 0:1, ZAP Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 1:1.

• 1. Carina Gubin 12 29 39:12
  • 2. Dąb Sława Przybyszów 12 29 35:16
  • 3. Ilanka Rzepin 12 26 36:16
  • 4. Czarni Browar Witnica 13 25 22:15
  • 5. STILON PROSUPPORT GORZÓW 13 24 27:9
  • 6. Odra Nietków 12 24 31:18
  • 7. Polonia Słubice 14 21 23:20
  • 8. Spójnia Ośno Lubuskie 14 20 20:21