Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Prognozy mówią, że od piątku w Gorzowie i okolicach ma obficie padać aż do poniedziałku. Nie będą to jednak opady ciągłe. - W tej chwili przewidywania pogodowe na niedzielne popołudnie nie są złe. Dlatego po czwartkowym treningu rozkładamy folię i spróbujemy w ten sposób maksymalnie zabezpieczyć tor przed deszczem - powiedział Marek Grzyb, prezes Stali.

Znamy już składy na niedzielny pojedynek. Stalowcy zgłosili ustawienie, które przynosiło im sukcesy w ostatnich domowych meczach. A więc pod dziesiątką Bartosz Zmarzlik, pod jedenastką jest Niels Kristian Iversen, a pod trzynastką na razie widzimy Krzysztofa Kasprzaka, ale w jego miejsce znów pojedzie „gość” Jack Holder, którego nie można awizować przed spotkaniem. Sparta też bez niespodzianek, nie ma Maksyma Drabika, ale pierwsze starcie pokazało, że największy błąd to wrocławian zlekceważyć.

MOJE BERMUDY STAL GORZÓW - BETARD SPARTA WROCŁAW

Pierwszy mecz 46:44 dla Sparty.

Niedziela, 27 września, godz. 19.15. Stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Transmisja w nSport+.

SPARTA: 1. Maciej Janowski, 2. Chris Holder, 3. Przemysław Liszka, 4. Max Fricke, 5. Tai Woffinden, 6. Gleb Czugunow, 7. Michał Curzytek.

STAL: 9. Szymon Woźniak, 10. Bartosz Zmarzlik, 11. Niels Kristian Iversen, 12. Anders Thomsen, 13. Jack Holder, 14. Wiktor Jasiński, 15. Rafał Karczmarz.

PARY PÓŁFINAŁÓW PLAY-OFF:

niedziela, 20 września

RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 44:46

Betard Sparta Wrocław - MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 46:44

niedziela, 27 września

godz. 16.30, Eleven Sports Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra

godz. 19.15, nSport+ MOJE BERMUDY STAL GORZÓW - Betard Sparta Wrocław

MECZE O 1. MIEJSCE I 3. MIEJSCE:

4 i 11 października

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.