Złote medalistki wygrały w turnieju finałowym wszystkie mecze. Najpierw zespół AZS AJP, prowadzony przez trenerów Janusza Kopaczewskiego i Radosława Duchnowskiego, w fazie grupowej pokonał MPKK Sokołów Podlaski 62:43 oraz MUKS Poznań 70:54. W ćwierćfinale gorzowianki ograły UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 73:49, a w półfinale GTK Arkę Gdynia 77:44.

W finale nasza drużyna wygrała ze Szkołą Gortata Poznań 54:49 (15:15, 12:16, 10:5, 17:13). W meczu o trzecie miejsce Politechnika Gdańska wygrała z Arką Gdynia 73:57.

Mistrzostwa Polski w koszykówce kobiet U18Mistrzostwa Polski w koszykówce kobiet U18 Fot. Polski Związek Koszykówki

MVP turnieju finałowego została Joanna Kobylińska (AZS AJP Gorzów).

Pierwsza piątka turnieju:

• Alicja Rogozińska (Szkoła Gortata Poznań)
  • Weronika Piechowiak (Szkoła Gortata Poznań)
  • Aleksandra Kuczyńska (AZS AJP Gorzów)
  • Konstancja Banucha (Politechnika Gdańska)
  • Magdalena Szymkiewicz (GTK Arka Gdynia)

Najlepiej rzucająca zawodniczka za trzy punkty: Roksana Sobiech (Basket 25 Bydgoszcz), najlepiej zbierająca zawodniczka: Kamila Borkowska (GTK Arka Gdynia), najlepszy strzelec turnieju: Wiktoria Sobiech (Basket 25 Bydgoszcz).