Na Starym Rynku w ramach Sceny Letniej i wakacyjnego cyklu "Dobry Wieczór Gorzów" gorzowski teatr zaprasza na występ Artura Barcisia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W sobotę o godz. 19 Teatr Osterwy zaprasza na Stary Rynek na „Artur Barciś Show”. Znany aktor w towarzystwie gorzowskich muzyków odsłoni kulisy swojego aktorskiego życia. Piosenki o dykcji, tremie czy aktorskich „sypkach” uzupełnia anegdotami.

Do zabawy wciąga również publiczność, która łamie sobie języki, próbując zaśpiewać wraz z aktorem refren piosenki o dykcji. Jest też część bardziej refleksyjna dotycząca szczęścia (lub nie...) w zawodzie aktora (piosenka „Halabardnicy”) oraz tego, jak trudno jest „Zagrać siebie”.

Na scenie aktorowi towarzyszą gorzowscy muzycy: Marek Zalewski – fortepian, Mariusz Ambrożuk – akordeon, Arkadiusz Malinowski - gitara basowa, Mariusz Lipiński - perkusja.

Wstęp na imprezę wolny.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem