Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

LOT w czerwcu wznowił połączenia na trasie Babimost - Warszawa. Do końca sierpnia samolot do stolicy lata w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 9.00 i 21.15, w środę o 9.00 i w niedzielę o 21.15.

Z Warszawy do Babimostu możemy polecieć w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 6.55 i 19.10, w środę o 6.55 i w niedzielę o 19.10.

Pasażerowie skarżą się, że poranny samolot z Zielonej Góry wylatuje zbyt późno, a z kolei wieczorny z Warszawy zbyt wcześnie. LOT na prośbę pasażerów postanowił skorygować rozkład lotów. Zmiany będą obowiązywały od września.

Nowy rozkład będzie się nieznacznie różnił od obecnego. Poranny samolot z Babimostu będzie wylatywał do Warszawy o godz. 8.50, czyli 10 minut wcześniej. Wieczorny wystartuje 10 minut później, o godz. 21.25.

Poranny samolot ze stolicy do Babimostu będzie odlatywał o tej samej godzinie co teraz, czyli o 6.55. Zmieni się jedynie godzina wieczornych lotów. Samolot wystartuje o godz. 19.30, czyli 20 minut później niż obecnie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.