Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mieszkańców wchodzących do urzędu miasta obowiązują jak dotychczas maseczki oraz dezynfekcja rąk lub rękawiczki.

W budynku przy ul. Sikorskiego sala obsługi klienta będzie czynna w godz. 8–15.30 (we wtorki do godz. 16.30, w piątki do godz. 14.30). Takie same godziny przyjęć będą obowiązywać w budynkach przy ul. Łokietka i Teatralnej.

W USC (ul. Kazimierza Wielkiego) oraz w wydziale komunikacji (ul. Myśliborska) również powraca system sprzed epidemii: obsługa w godz. 8–15 (we wtorki do godz. 16, w piątki do godz. 14).

Od poniedziałku 3 sierpnia obsługa interesantów wydziału komunikacji będzie się odbywać wyłącznie w budynku przy ul. Myśliborskiej. W tym właśnie budynku klienci wydziału komunikacji będą mogli wejść do holu na I piętrze. O liczbie przebywających tam osób będzie decydować ochrona obiektu w porozumieniu z dyrektorem wydziału.

W budynku przy ul. Łokietka obsługa interesantów będzie się odbywać na dotychczas przyjętych zasadach, tj. w wydzielonych pokojach na parterze lub na piętrach – po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.

W budynkach przy ul. Sikorskiego, Teatralnej i Myśliborskiej w pozostałych wydziałach poza wydziałem komunikacji zostaje utrzymany system przyjęć „na telefon”, w wydzielonych pokojach.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.