Do końca wakacji jeszcze trochę, do końca lata jeszcze daleko. Wiadomo jednak, kto będzie żegnał muzycznie lato w gorzowskim amfiteatrze. Zenek i Maryla.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zwykle gorzowianie żegnali wakacje podczas weekendowego i plenerowego Koniec Lata Party. Tym razem z wiadomych względów na masową trzydniową imprezę na nadwarciańskich błoniach się nie zanosi. Natomiast w amfiteatrze będzie biletowany koncert na tę właśnie okoliczność. A na scenie duet: Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk.

- To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Radość, miłość i zabawa, bo nie można inaczej odbierać przebojów Maryli i Zenka. Każdy je zna i śpiewa! Przecież to w końcu król i królowa muzyki rozrywkowej, którzy tworzą fascynujące muzycznie królestwo, w którym ludzie bawią się, tańczą, śpiewają i wspólnie świętują – zapowiadają organizatorzy.

Z pewnością amatorów Muzycznego Zakończenia Lata i takiego wokalnego duetu nie zabraknie. Ale na scenie będą nie tylko Zenek i Maryla. Wystąpi również m.in. Tadeusz Seibert, finalista X edycji „The Voice of Poland”.

Koncert odbędzie się 13 września w amfiteatrze MCK o godz. 19. Bilety (zależnie od sektora 69, 99 i 129 zł) można kupować na eventim.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej