Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ten fragment ul. Sikorskiego zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach. Jadąc od ul. Chrobrego, kierowcy zostaną jednak skierowani w jednokierunkową ul. Kosynierów Gdyńskich, którą dojadą do ul. Estkowskiego.

Nie ulegnie jeszcze zmianie organizacja ruchu na ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Dworcowej i Orląt Lwowskich do Kosynierów Gdyńskich. W dalszym ciągu są tam prowadzone prace.

Przypomnijmy: dokładnie przed tygodniem oddano do użytku odcinek ul. Sikorskiego od ul. Pocztowej do Garbary. Został on dopuszczony do ruchu w obu kierunkach.

Przywrócono też pierwotny kierunek ruchu na ul. Pocztowej sprzed remontu. Kierowcy mogą jechać od ul. Chrobrego do ul. Sikorskiego wyłącznie w jednym kierunku. Podobnie jednokierunkowa będzie ul. Stara, a przejazd tą ulicą będzie możliwy w kierunku od ul. Strzeleckiej do ul. Pocztowej.

Ze względu na trwającą przebudowę ul. Spichrzowej jest ona zamknięta na odcinku od ul. Chrobrego do Garbary. Z tego względu nie planuje się na razie zmian na ul. Młyńskiej dochodzącej do ul. Sikorskiego. Pozostanie ona dalej drogą dwukierunkową, bez możliwości parkowania na jezdni.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.