Dziś przed południem planowane jest otwarcie nowego wiaduktu nad torami w rejonie ul. Kostrzyńskiej. Uważajmy tam na nową organizację ruchu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Planowana jest od dziś, wtorku 21 lipca zmiana organizacji ruchu na al. 11 Listopada, w rejonie wiaduktu nad torami kolejowymi, który prowadzi do ul. Żeglarskiej i Zatorze.

Zmiana związana jest z otwarciem dla ruchu nowego wiaduktu. Firma rozpocznie też rozbiórkę starego wiaduktu i przebudowę południowej jezdni al. 11 Listopada. Chodzi o odcinek dojazdowy do wiaduktu od strony Wieprzyc.

Otwarty zostanie natomiast odcinek al. 11 Listopada zjazdowy z obiektu, na którym obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. W ten sposób utrzymany zostanie dojazd i wyjazd z ul. Zatorze/Żeglarskiej.

Dla jadących od centrum dojazd do wiaduktu odbywał się będzie poprzez istniejący przejazd przez torowisko tramwajowe na wysokości budynków ul. Słoneczna nr 58-59 i 60-61.

Organizacja ruchu w rejonie widuktu na Zatorze
Organizacja ruchu w rejonie widuktu na Zatorze  Fot. Materiały prasowe

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem