Zainteresowani udziałem w zajęciach Klubu Senior+, który mieści się w Bibliotece Herberta, mogą się zgłaszać osobiście lub telefonicznie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W klubie są prowadzone m.in. zajęcia ruchowe, edukacyjne, kulturalno-oświatowe, jak np. robótki ręczne, zajęcia florystyczne, zajęcia taneczne, gimnastyka, zajęcia komputerowe, wspólny śpiew. Uczestnictwo w poszczególnych działaniach jest dobrowolne i wynika z predyspozycji i potrzeb seniorów. A zapisać się może mieszkaniec Gorzowa w wieku powyżej 60 lat, który chce spędzać swój czas twórczo i aktywnie.

Zajęcia są dostosowane do możliwości psychofizycznych, uwzględniają też bariery funkcjonalne starszych osób. W programie działań klubu są też wyjścia do obiektów kultury, sportowych, rozrywkowych, m.in. do kina, teatru, na basen, pole golfowe, do filharmonii czy na stadion żużlowy. Oczywiście w odpowiedzi na preferencje i zainteresowania członków klubu.

Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela kierownik klubu pod nr. tel. 604 569 511.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem