W czwartek, 18 czerwca w południe wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej planuje rozpoczęcie kolejnego etapu prac. Prace obejmą część ulicy Dobrej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W południe 18 czerwca zamknięta ma być część pasa ruchu, na długości ok. 40 metrów na ulicy Dobrej, w kierunku ul. Kostrzyńskiej. Roboty planowane są w odległości 50 m od skrzyżowania z ul. Myśliborską, w miejscu, gdzie wyznaczone jest przejście dla pieszych.

Ruch pieszych odbywać się będzie na zasadach ogólnych po jezdni. Kierowców będą o tym informowały znaki ostrzegawcze. Na zwężonym odcinku drogi zostanie też wprowadzone znakami pierwszeństwo przejazdu obok planowanego wykopu dla pojazdów jadących w kierunku ul. Kostrzyńskiej. Chodzi o ograniczenie przypadków blokowania skrzyżowania ulic Myśliborska – Dobra.

Zmieniona zostanie również lokalizacja przystanku autobusowego dla autobusów jadących w kierunku ul. Myśliborskiej. Przystanek znajdzie się teraz bliżej ul. Małyszyńskiej.

- Prace potrwają ok. 1,5 tygodnia. Kolejne etapy modernizacji ulicy Myśliborskiej polegać będą na prowadzeniu prac na wschodnim pasie ruchu ul. Dobrej. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie drogowe – apeluje Paweł Najdora z miejskiego wydziału dróg.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem