Od poniedziałku zaczyna się rozbiórka sieci ciepłowniczej nad ul. Śląską, w okolicach przejazdu kolejowego. W związku z tym przez ok. dwa tygodnie zamknięty będzie odcinek tej ulicy dla samochodów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W poniedziałek, 15 czerwca planowane jest przeprowadzenie rozbiórki istniejącej napowietrznej sieci ciepłowniczej, która przecina ul. Śląską w rejonie przejazdu kolejowego. Planowana jest też w tym miejscu budowa nowej, doziemnej sieci ciepłowniczej.

Na czas robót, czyli ok. 2 tygodni zostanie zamknięty dla samochodów odcinek ul. Śląskiej w okolicy przejazdu kolejowego. Zachowane zostaną przejścia chodnikami, możliwy będzie też dojazd do wszystkich posesji.

- Prace zostaną oznakowane znakami informującymi o ślepym odcinku ul. Śląskiej, a także o wprowadzonych objazdach przez ulice: Towarową, Fabryczną i Wawrzyniaka – informuje Paweł Najdora, z miejskiego wydziału dróg.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem