Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Bieg Żakowski zapisał już w Gorzowie fajną historię, poniżej przypominamy, jak wyglądały zmagania w trzech poprzednich latach.

Bieg Żakowski 2019

Bieg Żakowski 2018

Bieg Żakowski 2017

3 czerwca 2017, 24. Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego w Gorzowie3 czerwca 2017, 24. Bieg Żakowski im. Jerzego Cwojdzińskiego w Gorzowie FOT. RADOSŁAW ŁOGUSZ

27. raz chętni mieli stanąć na starcie na ul. Puszkina właśnie dzisiaj. Niestety szyki pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Zmagania zostały przełożone na 26 września.

Biegacze zapaleńcy, nasi wspaniali nauczyciele, postanowili pięciokilometrowy dystans na naszej bieżni lekkoatletycznej pokonać specjalnie dla tych, którzy zwykle brali udział w naszej imprezie. Postanowiliśmy uwiecznić to wydarzenie i pokazać Wam, co działo się na naszych obiektach w ramach 27. Biegu Żakowskiego w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie. Oglądając film, możecie kibicować.
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.