Od rana 4 czerwca wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje przywrócenie przystanku autobusowego na ulicy Chrobrego, przy Arsenale.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Powróci na swoje miejsce przystanek autobusowy w zatoce przy DT Arsenał przy ul. Chrobrego. - Kierowców, którzy parkują w tym miejscu, wzywamy do natychmiastowego zaprzestania tej praktyki – apeluje Krzysztof Kropiński z miejskiego wydziału dróg. Jednocześnie dotychczas funkcjonujący przystanek tymczasowy przed skrzyżowaniem z ulicą Sikorskiego przy tzw. Titanicu zostanie zawieszony.

Natomiast w nocy z 4 na 5 czerwca na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sikorskiego zaplanowano wykonanie oznakowania poziomego. Będzie to jednak uzależnione od warunków atmosferycznych.

Skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Chrobrego przeszło gruntowną przebudowę, nastąpiła zmiana oznakowania poziomego i pionowego i zostały też wyznaczone nowe trasy dla rowerzystów.

Miejscy inżynierowie ruchu wspólnie z Rowerowym Gorzowem przygotowali dla tego miejsca „instrukcję obsługi” - przeznaczony dla rowerzystów specjalny pakiet zasad poruszania się po wyremontowanym szlaku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem