Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ostatnio rośnie na rynku zapotrzebowanie na zamówienia jedzenie na dowóz. Tak więc również Uber Eats dodaje na swojej mapie kolejne miasta. Od dziś usługa działa w Gorzowie i Zielonej Górze. – Nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji oraz darmowej, nieograniczonej liczby dostaw ze znanej sieci restauracji – zapowiada operator.

Poprzez aplikację mieszkańcy Zielonej Góry mogą zamówić m.in. wyjątkowe „bąbelkowe” desery, zaś użytkownicy z Gorzowa spróbują m.in. rumuńskich przysmaków w wersji na słodko lub na słono. W kulinarnych propozycjach do zamówienia z dowozem są oczywiście inne specjały, w tym kuchni amerykańskiej, włoskiej, czeskiej czy azjatyckiej.

Na razie lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Gorzowie i Zielonej Górze to ponad 40 lokali.

Aplikacja Uber Eats jest dostępna na Google Play, App Store oraz za pośrednictwem strony operatora. W Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia, a – jak informuje operator – od kliknięcia wybranego dania i złożenia zamówienia do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji.

Usługa Uber Eats jest obecnie dostępna w ponad 6 tys. miast, w 45 krajach na całym świecie. W Polsce działa od trzech lat.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.