Dziś kolejny koncert na żywo i online w ramach projektu Radio Dym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W piątek 1 maja w ramach Radio Dym Online odbędzie się trzeci już koncert. Usłyszymy trio Rosiński (elektronika) / Wdowikowski (perkusja) / Parada (gitara basowa). Transmisja wideo rozpocznie się o godzinie 18.30.

Radio Dym to cykl czterech internetowych prezentacji poświęconych poszukującej muzyce elektronicznej oraz dźwiękowym eksperymentom. Na transmisję z Sejfu zapraszają wspólnie Miejski Ośrodek Sztuki oraz gorzowska oficyna wydawnicza Dym.

Radio Dym Online będzie nadawać na żywo z gorzowskiego Sejfu (czyli z klubu w Łaźni Miejskiej).

MOS Online

Warto też wspomnieć, że Miejski Ośrodek Sztuki prowadzi w czasie pandemii i "lockoutu" placówek kultury akcje MOS ONLINE. Przeniósł więc swoje działania do sieci. Można obejrzeć katalogi wystaw, wydawnictwa, ale też śledzić na YT warsztaty Małej Akademii Animacji, jest też dostęp do warsztatów "Kino w kapciuszkach". Tam również Kino 60 Krzeseł zaprasza na platformę MUBI i ambitne filmy w promocyjnej ofercie.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem