W tłusty czwartek mało kto odpuści sobie pysznego pączka z nadzieniem. Niestety każdy kolejny to olbrzymia dawka kalorii, które trzeba później spalić. Jak zrobić to skutecznie?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak informuje portal Zdrowe Lubuskie na swoim Facebooku, jeden pączek waży średnio ok. 70 g i ma mniej więcej 300 kalorii. Trudno poprzestać na jednym, więc kalorii przybywa i przybywa. Co zrobić, żeby spalić kaloryczną bombę?

- Żeby spalić jednego pączka, musimy jeździć rowerem ok. 30 minut, tańczyć godzinę lub zrobić półtoragodzinne prasowanie - przekonują autorzy wpisu.

Radzą, żeby świętować tłusty czwartek z głową, ale też z sercem. Przypominają, że nieważne, ile pączków, ale z kim je zjemy. - Nic złego się nie stanie, jeżeli zjecie więcej niż jednego pączka. Przecież nie robicie tego codziennie, prawda?

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej