W Filharmonii Gorzowskiej koncert "Viva Wiedeń - Viva Broadway". Znakomici śpiewacy i wielkie przeboje.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Już sam tytuł koncertu mówi sam za siebie: będą wielkie przeboje operetek i musicali, ale również repertuar rozrywkowy. A to wszystko w wykonaniu Melanie Goerlitz (sopran, USA), Agaty Savy (mezzosopran), grupy czterech tenorów LeonVoci i Bogusława Morki (tenor). Solo na skrzypcach zagra Johann Kruk, a wszystko w asyście Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO. Całością dowodzi dyrygent i producent koncertu Woytek Mrozek.

Z pewnością magnesem dla publiczności będzie udział Bogusława Morki, amanta polskich i europejskich sal koncertowych, solisty Teatru Wielkiego Opery Narodowej, a także Teatru Roma, śpiewającego w najlepszej tradycji włoskiego Bel Canta.

A koncert wypełnią też orkiestrowe hity z repertuaru Andrei Bocellego, Eda Sheerana, Canadian Tenors, grupy Il Divo, Whitney Houston, grupy ABBA, Queen, Lady Gagi czy Beyonce.

„Viva Wiedeń - Viva Broadway” – koncert w piątek, 24 stycznia godz. 16.30, 19.30. Bilety 100-120 zł

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem