Od zakończenia 25. edycji festiwalu Pol'and'Rock minęły prawie trzy miesiące. Patrząc na teren festiwalu, trudno rozpoznać miejsce, gdzie bawiło się niemal milion woodstockowiczów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

26. Pol’and’Rock Festival, czyli dawny Przystanek Woodstock, odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 r. Wszystko wskazuje na to, że festiwal znów zagości w Kostrzynie nad Odrą, na dawnym poligonie wojskowym. Jurek Owsiak ogłosił, że jedną z gwiazd imprezy będzie Pidżama Porno.

Na woodstockowym polu jest dziś zupełnie inaczej niż na przełomie lipca i sierpnia: zielono, pusto i cicho. Teren imprezy wciąż odwiedzają jednak pojedynczy woodstockowicze, którzy tęsknią za „najpiękniejszym festiwalem świata”. Jedną z takich osób był Adam Mikosinski, który w facebookowej grupie „Woodstock – Cały Rok” zamieścił zdjęcia z Kostrzyna.

W oczekiwaniu na kolejny Pol’and’Rock zobaczcie w galerii, jak teraz wygląda miejsce festiwalu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej