Lepiej być nie może, walczący w ekstraklasie unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów rozpoczęli rozgrywki od dwóch zdecydowanych wygranych. Tym razem pokonali na wyjeździe Absolwenta Siedlec 10:2.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Beniaminek nie miał większych szans, tylko na początku spotkania udało się gospodarzom wyrównać. Jeszcze w pierwszej tercji, grając w przewadze, po trafieniu Mirona Łaty nasz zespół wyszedł na prowadzenie 2:1, a w drugiej części gry strzeliliśmy cztery kolejne gole, nie tracąc żadnego.

– Ta liga gra inaczej, w tym sezonie mamy z każdym przeciwnikiem tylko po jednym meczu, dlatego trzeba się pilnować, aby nie było niepotrzebnych pomyłek. Wszystko po to, aby znaleźć się w czołowej ósemce i pozostać w ekstralidze na następne rozgrywki.

Za najlepszego zawodnika spotkania w Siedlcu został uznany Wojciech Bojko, którzy strzelił pięć bramek.

Kolejny mecz gorzowianie zagrają w domu. 5 października zmierzą się z jedną z czołowych drużyn tej ligi Bankówką Zielonka.

ABSOLWENT SIEDLEC – I LO UKS FLOORBALL GORZÓW 2:10

TERCJE: 1:2, 0:4, 1:4.

FLOORBALL: Maciej Jastrzębski – Wojciech Bojko 5, Maksym Helman 2, Miron Łata 1, Damian Domański 1, Jan Kleinhardt, Dawid Połomka, Krzysztof Krawczyk, Michał Chochowski, Karol Wójcik, Mateusz Popiołkowski. Jeden gol samobójczy.

WYNIKI Z 2. KOLEJKI:

Absolwent Siedlec – I LO UKS FLOORBALL GORZÓW 2:10, Bankówka Zielonka – Olimpia Łochów po dogrywce 8:7, TLU Kala-Izolacje Toruń – Travel.pl Wilki Sanok 4:12.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej