Miejskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę na kolejne "Śniadanie na trawie". Tym razem w parku Górczyńskim do godz. 14. Będzie okazja do grillowania i skosztowania lokalnych specjałów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Podobnie jak podczas poprzednich spotkań, również i tym razem odbędzie się wspólna sesja jogi. Jako atrakcję Studio Sufit zabiera swoje „magiczne krzesełko”

Śniadanie to pierwsze źródło energii, powinno być wartościowe i bogate w witaminy. Jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe? Co zrobić, aby dzieci chętniej sięgały po warzywa i owoce? Czy niejadka uda nam się przechytrzyć? O tym podczas warsztatów kulinarnych z Martą Danielak, na których przyrządzane będzie Owocowe Party (owocowe szaszłyki, kolorowe koktajle, tort z arbuza, owoce na patyku w polewie czekoladowej, słodkie paluszki).

Dzieci będą mogły słuchać bajek czytanych przez Klub Czytających Rodzin „Gorzowskie Czytanki”.

Harmonogram spotkania:

11.30-12.00 – Niedźwiedzie w jaskini. Zajęcia plastyczne.

12.15-12.45 – Przyjemności w Łodzi. Zajęcia plastyczne.

13.00-13.30 -Wikingowie Jomsborga. Zajęcia plastyczne.

Ponadto organizatorzy zapewniają inne atrakcje na świeżym powietrzu, głównie z myślą o dzieciach: bańki mydlane, hula-hoop, skakanki, tablice kredowe, dmuchańce. Będą także wystawcy ze swoją ofertą: browar Łąkomin, Gospodarstwo Agroturystyczne „Suchower”, Wołowóz, Mini Donuts King, wytwórca wędlin i Kuchnia Społeczna Gorzów. Wstęp wolny.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem