Po jednodniowej przerwie przywrócono ruch na ul. Piłsudskiego. Natomiast to nie koniec utrudnień dla kierowców. Od piątku wystąpią one na al. ks. Witolda Andrzejewskiego i ul. Piłsudskiego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od piątku (2 sierpnia) planowane są utrudnienia w ruchu na al. ks. Andrzejewskiego i ul. Piłsudskiego związane z układaniem nawierzchni bitumicznych dróg rowerowych.

W związku z powyższym konieczne będzie odcinkowe zawężenie tych jezdni do jednego pasa ruchu (zamknięcie prawego pasa ruchu). W piątek planowane jest przeprowadzenie prac na al. ks. Andrzejewskiego na odcinku od ronda Wyszyńskiego do ronda Piłsudskiego, natomiast w poniedziałek – na ul. Piłsudskiego od ul. Czereśniowej do ronda Piłsudskiego – informuje Paweł Najdora z miejskiego wydziału dróg.

Apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w miejscach zawężenia jezdni.

W czwartek po jednodniowej przerwie związanej z nakładaniem nawierzchni przywrócono ruch dwukierunkowy na ul. Piłsudskiego. Na swoje trasy wróciły autobusy MZK. Ulica nadal jest jednak placem budowy, a jezdnia nie posiada oznakowania poziomego. Wykonawca obecnie kontynuuje budowę ciągu pieszo-rowerowego, budowę zjazdów oraz prace porządkowe przy jezdni.

Do odwołania zostanie zachowane ograniczenie prędkości do 30 km/godz., zakaz wyprzedzania oraz oznakowanie ostrzegawcze o robotach.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem