Nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ul. Szczecińskiej. W poniedziałek 29 lipca wykonawca zakończy kładzenie nawierzchni na północnym pasie i przystąpi do układania warstwy ścieralnej na pasie południowym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ruch na ul. Szczecińskiej nadal będzie wahadłowy, sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej lub ręcznie przez uprawnione do tego osoby. Takie powyższe utrudnienia obowiązywać będą do 1 sierpnia.

Ulica Szczecińska będzie zamknięta

Natomiast od 1 sierpnia wprowadzony zostanie kolejny etap przebudowy ul. Szczecińskiej; na odcinku od wjazdu na tymczasową pętlę autobusową do wjazdu do obiektu utrzymania drogi S3 „Baczyna”.

Przebudowany odcinek ul. Szczecińskiej zostanie zamknięty na całej szerokości, dla kierowców wyznaczony zostanie objazd. Od strony ronda przy węźle Gorzów Północ wskazany zostanie objazd do ul. Mosiężnej i Dębna (DW130) przez ul. Złotego Smoka i Mosiężną.

Objazd ul. Szczecińskiej
Objazd ul. Szczecińskiej  UM Gorzów

Dla jadących od strony Baczyny wyznaczony zostanie objazd do: ul. Złotego Smoka, centrum i węzła Gorzów Północ po trasie: skręt w prawo w ul. Mosiężną – ul. Złotego Smoka – rondo przy ul. Szczecińskiej.

Objazd ul. Szczecińskiej
Objazd ul. Szczecińskiej  UM Gorżów


W ramach reorganizacji ruchu nastąpi zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Mosiężna – Złotego Smoka. Pierwszeństwo zostanie wyznaczone zgodnie z trasą objazdu. Odpowiednie znaki pionowe zostaną ustawione z wyprzedzeniem, tak aby przyzwyczaić kierowców do planowanych zmian.

Objazd ul. Szczecińskiej
Objazd ul. Szczecińskiej  UM Gorzówicon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej