Miejskie Centrum Kultury oraz Kino 60 krzeseł z Miejskiego Ośrodka Sztuki zapraszają w piątek wieczorem fanów kinematografii na wspólne oglądanie "pod chmurką", czyli na seans "Kino po zmroku".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dziś na afiszu „Kina po zmroku” amerykański komediodramat w reż. Raymonda De Felitta – „City Island” z 2009 r. Występują: Andy Garcia, Julianna Margulies, Emily Mortimer, Ezra Miller. film przeznaczony jest dla widzów od 15 lat. To zabawna opowieść o rodzinnych sekretach, miłości i radości życia w stylu „American Beauty” i „Małej Miss” z muzyką Jana A.P. Kaczmarka. Mieszkający w City Island, zacisznej dzielnicy Nowego Jorku, państwo Rizzo to bardzo niestandardowa rodzina.

Vincent Rizzo – głowa rodziny, na co dzień strażnik więzienny – co piątek mówi, że wychodzi na partię pokera, choć tak naprawdę uczęszcza na lekcje aktorstwa. Pozostali domownicy również mają swoje mniej lub bardziej niewinne kłamstewka. Pewnego dnia w rodzinie pojawia się młody więzień, Tony.

Kino po zmroku

„City Island” w piątek, 19 lipca, godz. 22, w Park Róż w Gorzowie. W razie niesprzyjającej pogody projekcje będą przeniesione do Sali Widowiskowej MCK, ul. Drzymały 26.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem