Jeszcze tyko dzisiaj można wnosić wadium w przetargach na działki przy ul. Dobrej. To bardzo atrakcyjnie położone tereny inwestycyjne kompletnie uzbrojone dzięki funduszom europejskim.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Teren inwestycyjny typu greenfield znajduje się w pobliżu strefy przemysłowej, przy węźle S3, w zachodniej części miasta. Podzielony jest na kilkanaście działek o powierzchni od 0,9 do 4 ha. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mogą tu być prowadzone usługi biurowe, handlowe, transportowe, magazynowe i rzemieślnicze.

Działki są uzbrojone w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową oraz są skomunikowane drogą wewnętrzną posiadającą oświetlenie drogowe. Pieniądze na uzbrojenie terenów przy ul. Dobrej miasto pozyskało z europejskich funduszy Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Przetarg odbędzie się 11 lipca. Termin wniesienia wadium upływa 4 lipca 2019 r.

DARIUSZ BARANSKI

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem