Gwiazda polskiej piosenki - Krystyna Prońko - gorzowianka z urodzenia, teraz zostanie Honorową Obywatelką Miasta Gorzowa. Z tej okazji w Muzycznym Atelier Nowa Linia odbędzie się recital artystki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Urodziła się w Gorzowie i choć od lat mieszka i pracuje w Warszawie, przy każdej sposobności podkreśla z dumą, że pochodzi z Gorzowa i ciepło wspomina swoje miasto.

We wtorek 2 lipca – czyli w urodziny miasta – niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, gorzowianka Krystyna Prońko wejdzie do grona Honorowych Obywateli Miasta Gorzowa.

Z tej okazji artystka wystąpi w Muzycznym Atelier Nowa Linia w Gorzowie. Ciepłe brzmienia, które usłyszymy w lekko jazzującym klimacie i jak zwykle w doskonałym wykonaniu, to najprawdziwszy... „lek na całe zło”.

Obok hitów takich jak: „Małe tęsknoty”, „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Niech moje serce..” nasza Honorowa Obywatelka zaśpiewa również polskie i anglojęzyczne utwory oraz standardy jazzowe. Przy fortepianie zasiądzie znakomity pianista Przemysław Raminiak.

Koncert we wtorek 2 lipca o godz. 19, Muzyczne Atelier Nowa Linia / Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Gorzów, ul. Walczaka 2a pierwsze piętro (naprzeciwko Białego Kościoła). Bilety: 100 zł, w dniu koncertu – 120 zł. Informacje dot. zakupu biletów pod nr. tel. 518 66 52 52, informacje także na www.muzycznanowalinia.pl, Fb: muzycznanowalinia. Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem