Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

O wsparcia mogą ubiegać się m.in. osoby pracujące, jak i pozostające bez zatrudnienia. Dofinansowanie jest przeznaczone również dla mieszkańców terenów wiejskich oraz większych miast. To również szansa dla dwudziestolatków oraz osób w średnim wieku.

Podczas spotkania fachowcy z punktu informacyjnego opowiedzą, jak, kiedy i na jakich warunkach uzyskać wsparcie dotacyjne oraz w formie unijnych pożyczek.

Spotkanie w Gorzowie odbędzie się w piątek 12 kwietnia w godz. 10–14 w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, drugie piętro).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału mogą skontaktować się z organizatorami pod numerami telefonów: (95) 73 90 380; -377; -378; -386.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.